99gift.eu - internetowy sklep z prezentami, upominkami - personalizowane
HEJ! Mam dla Ciebie RABAT 20% na pierwsze zakupy!    Kliknij teraz i dowiedz się więcej

Jesteś tutaj: Home / Zwroty i wymiany

Zwroty i wymiany

WYMIANA

Wymiany zamówionego towaru można dokonać w terminie do 14 dni od momentu otrzymania paczki. Wymianie nie podlegają towary zakupione w promocji oraz wykonane w jednym egzemplarzu. 
 
Warunkiem przyjęcia towaru do wymiany jest odesłanie nam go w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon lub faktura VAT). 
 
Kupujący jest zobowiązany do pokrycia kosztu przesyłki w obie strony (zwrot do firmy i odesłanie produktu do Klienta). W tytule wpłaty na przesyłkę zwrotną w kwocie 15zł proszę podać numer zamówienia lub transakcji.

Dane do wysyłki paczki:
ROZWOJOWI.com Paweł Kępa
ul. Brzozowa 1
64-735 Miały
 

ZWROT

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletem metek, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (paragon, faktura VAT) oraz dołączenie wypełnionego formularza:
Pobierz Formularz zwrotu
Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez nas paczki, na wskazane przez Państwa konto bankowe podane w e-mailu - najczęściej jednak zwrotu należności dokonujemy w ciągu 48h. Nie zwracamy pieniędzy przekazami pocztowymi. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. 
 
Przepisów dotyczących zwrotu towarów w terminie 14 dni nie stosuje się do sprzedaży z licytacją. Oznacza to, że towary zakupione w drodze licytacji nie podlegają zwrotowi (Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny). 
 
Dane adresowe: 
ROZWOJOWI.com Paweł Kępa
ul. Brzozowa 1
64-735 Miały
 
Pobierz formularz zwrotu
 

REKLAMACJA

W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń zewnętrznych paczki, prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora. 

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu są wytworami rękodzielniczymi, mogęce być celowo postarzane lub zdobione metodami przypominającymi stan starości, a zatem reklamacje z tytułu rękojmi lub niezgodności towaru z umową będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176 z zachowaniem specyfiki produktów oferowanych na stronie 99gift.eu. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczne wypełnienie Formularza i odesłanie zakupionego towaru. 
 
Koszty odesłania towaru do reklamacji ponosi Użytkownik. W przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia koszty te zostaną zwrócone Użytkownikowi. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. 

W przypadku odmownego rozpatrzenia reklamacji kupujący jest zobowiązany do pokrycia kosztów przesyłki zwrotnej. 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni. 
 
Pobierz formularz reklamacji

Newsletter